official website

A night to remember!

Sep 27, 2018
A night to remember!

Hola amigos! Včera v noci jsme vyhráli 3:0 nad Realem Madrid a já prožil nádherný večer! Bylo to super, protože porazit Real a ještě mu nasázet tři góly, to se nepoštěstí každý den, co říkáte? ;-) Zažil jsem Real už v první sezoně v Basileji, od té doby se jeho kádr samozřejmě obměnil, ale kostra zůstala stejná, a i bez Ronalda je to pořád jeden z nejlepších týmů na světě, takže o to cennější výhra to je. Měli jsme skvělý start, hned z první vážnější šance jsme dali gól, pak ze druhého brejku druhý a dál jsme hráli skvěle. Fanoušci nás navíc neuvěřitelně hnali, atmosféra byla nádherná.
A myslím, že se to povedlo i mně osobně, chytalo se mi dobře. Měl jsem i trochu štěstí, protože Modrič dal gól z těsného ofsajdu, který odhalil až video rozhodčí. Nejvíc jsem se asi zapotil u samostatného úniku Balea. Realu se tam nějak otevřel prostor na protiútok, což byla situace přesně pro něj. Věděl jsem, že ho už asi kluci nedoženou, protože je opravdu extrémně rychlý, navíc dostal do běhu super balon. Myslím, že se potvrzuje, že je Bale po odchodu Ronalda ještě víc vidět. Takže jsem se to snažil ustát a povedlo se mi to vyrazit rukou. Jsem rád, že jsem to chytil a udrželi jsme nulu, proti Realu se to cení dvojnásob, mělo to ohromný ohlas, protože tohle je tým, který vyhrál třikrát Ligu mistrů.
Občas slýchám, že je na mě vidět, že s lepší soutěží rostou i výkony jednotlivých hráčů, ale já si spíš myslím, že jsou možná moje výkony teď jen víc vidět. A také je na mě asi znát, že jsem po těch čtyřech letech ve Švýcarsku dostal nový impuls, který mě zase nabil. Jsem za to rád a doufám, že to bude takhle pokračovat i dál.