official website

adidas ambassador

Jul 26, 2019
adidas ambassador

Hola amigos!
Spousta z vás si toho všimla už dřív a také jste se mně na to občas v komentářích ptali, takže vám trochu dlužím vysvětlení. Po mnoha letech jsem přešel od značky Nike ke značce adidas a před novou sezonou jsem se dokonce stal také jednou z jejích hlavních tváří v Česku. V nových kopačkách a rukavicích jsem chytal už na jaře, ale to víte, bylo to dost hektické období, tak jsem se vám trochu zapomněl zmínit. Ale protože adidas teď představuje novou kolekci Hard Wired Pack, pro kterou jsem nafotil tyhle fotky, říkal jsem si, že je ideální chvíle vám tuhle novinku oznámit.
Musím přiznat, že jsem z nových kopaček a rukavic nadšený, a když to říkám já, už to něco znamená, protože si možná někteří vzpomenou, jak jsem vám někdy loni vyprávěl, jak jsem na svoji výstroj háklivý. Mám rád kopačky s pevným svrškem a rukavice mi musí hlavně pocitově dokonale sedět. Mám totiž velkou spotřebu, kopačky i rukavice musím často měnit, i když v Seville díky lepšímu počasí netrpí tolik jako v Basileji. Stává se mi, že během sezony spotřebuju klidně i dvanáct párů kopaček a patnáct rukavic, takže asi chápete, jak moc je to pro mě důležité.
No, tohle by vám určitě potvrdili i Lionel Messi, Paul Pogba nebo Mo Salah, kteří budou letos obouvat kopačky ze stejné kolekce. Mají hodně zajímavé barevné kombinace, a to se mi fakt líbí. Tak jak se nová kolekce líbí vám?