official website

Back in the training mode

Aug 4, 2020
Back in the training mode

Hola amigos!
Je začátek srpna a nás teprve pozítří čeká vrchol sezony. Osmifinále Evropské ligy s AS Řím, které se mělo hrát zkraje března, je po pěti měsících konečně tady. Je to zvláštní, nikdo jsme nic takového nikdy nezažili, ale strašně se těším! Zítra ráno odlétáme směr Německo, kde ve čtvrtek v 18.55 nastoupíme v Duisburgu, a já věřím, že si v Německu nezahrajeme jen jeden zápas.
I když je sezona nezvykle dlouhá, konečně se snad i fotbal vrací trochu do normálu. Ale řeknu vám, není to vůbec jednoduché. Po skončení ligy jsme měli týden volno, trochu jsem si odpočinul, ale hlavně jsem se věnoval svému kolenu, abych se po jeho zranění mohl co nejdřív vrátit na hřiště. Jenže když jsme měli začít zase všichni trénovat, měl bohužel jeden ze spoluhráčů pozitivní test na koronavirus, takže jsme se zase všichni vrátili domů a čekali, co se bude dít.
Je to opravdu bláznivá sezona. Epidemie, přerušená soutěž, zápasy bez diváků, moje zranění, a do toho ještě tohle. Ale naštěstí všechny další testy dopadly dobře, takže jsme se zase mohli vrátit k tréninkům. Několik dní jsme trénovali jen ve skupinkách a režim byl podobný, jako po rozvolňování. Klub se snaží nic nepodcenit, a to je dobře. Díky tomu také můžeme zítra odletět do Německa.
Já osobně jsem se už zapojil naplno do tréninku, tak uvidíme, jak na tom ve čtvrtek budu, ale samozřejmě bude hlavně záležet na trenérech, jak posoudí můj stav. Tak nám držte palce, ať v Německu dojdeme co nejdál!