official website

Charity

Dec 10, 2018
Charity

Hola amigos, jelikož se blíží Vánoce, cítím, že je potřeba pomoct těm, kteří ji opravdu potřebují. A chtěl bych do toho zapojit i vás, mé fanoušky. Vím, kolik úsilí stojí, aby se člověk mohl stát profesionálním sportovcem. A nejde jen o mě, ale hlavně o mé rodiče, kteří mě v cestě za mým snem neuvěřitelně podporovali! Sám už jsem také otcem a svou dceru budu podporovat, ať už se rozhodne stát čímkoli.

Bohužel ne všechny děti tuto možnost mají, a proto jsem se rozhodl spojit s Českou olympijskou nadací, která finančně podporuje děti od 6 do 18 let, které milují sport, ale brání jim v tom nedostatek peněz. Mrkněte se na její web, kde uvidíte, komu a jak už pomohli. Na sportu je skvělé, že nemusí nutně stát tisíce, naopak je do projektu zapojena spousta dětí, kterým sportovat ulehčí i drobnější pomoc, takže společně bychom mohli splnit hodně přání naráz.

Jak to uděláme? Vymyslel jsem kvůli tomu speciální dražbu něčeho, co by mohlo udělat radost i vám. Třeba by to pro vás mohl být dobrý dárek pod stromeček. Do dražby totiž věnuji svůj reprezentační dres z posledního federálního derby se Slovenskem v Lize národů, které jsme v Edenu vyhráli 1:0. Ten dres má pro mě velkou cenu nejen proto, že jsme vyhráli, ale i kvůli výjimečným okolnostem zápasu - hrát derby se Slovenskem zrovna v roce, kdy Československo slavilo 100 let od svého vzniku, se už nikdy opakovat nebude. Tenhle dres jsem podepsal a schválně jsem ho ani nepral, aby jste měli památku na ten výjimečný zápas kompletní. Co říkáte, chcete ho?

Získat ho můžete jednoduše. Dražba startuje právě teď na mém FB. Vyvolávací cena je 1000 korun a přihazovat budeme minimálně po 100 korunách. Svoje nabídky pište do komentářů sem pod příspěvek, a než to uděláte, mrkněte se, jakou nejvyšší částku nabídl poslední člověk před vámi. Pro lepší přehlednost vám doporučuju zapnout si řazení komentářů od nejstaršího po nejnovější, abyste snadno viděli, kolik musíte přihodit, pokud chcete dres získat. Všechny peníze z dražby pošleme přímo nadaci a já výslednou částku ještě dorovnám ze svých peněz, takže dětem pošleme jednou tolik. Dražbu ukončíme v neděli 16. prosince - tedy včas, aby vám dres ještě stihl přijít pod stromeček, a zároveň abychom ještě udělali radost i co nejvíce dětem.