official website

Cooperation with Škoda Auto

Jun 20, 2019
Cooperation with Škoda Auto

Hola amigos!
Mám sice dovolenou, během které se snažím si dát na pár dní od hřiště, míče a kopaček pauzu, ale přesto jsem si včera navlékl rukavice a postavil se do branky. Tentokrát nešlo o žádný zápas, ale o tohohle červeného krasavce – Škoda Kodiaq RS. Vsadil jsem se totiž se Škodovkou, že když uspěju v penaltovém rozstřelu, bude tohle auto na celou sezonu moje. A vy z vás, kdo si pamatujete, jak jsem z něj byl nadšený, když jsem si ho ve Španělsku sám vyzkoušel, víte, jak moc jsem ho chtěl.
Tentokrát se ale na penalty proti mně nepostavil Leo Messi nebo další hvězdy španělské ligy, ale 11 dětí ve věku 10 až 14 let. Musím se vám přiznat, že mě tihle malí fotbalisté příjemně překvapili, proti některým jsem v brance opravdu neměl šanci. Mým úkolem bylo z 11 penalt chytit alespoň šest, což se mi nakonec povedlo! Užili jsme si s dětmi příjemné odpoledne a obohatili se navzájem o spoustu zážitků. Z celé akce také vzniklo skvělé video, takže se můžete těšit, že vám ho sem brzy nasdílím!
Ano, tušíte správně, celá tahle sázka nebyla samozřejmě žádná náhoda. V nadcházející sezoně nebudu v Seville jen řídit nejsilnější kodiaq, ale budu spojený s celou značkou ŠKODA Česká republika, protože si mě mladoboleslavská automobilka vybrala jako svého ambasadora ve Španělsku. Je to pro mě ohromná čest, Škoda sportovce a sport obecně dlouhodobě podporuje, ale já jsem se stal prvním individuálním sportovcem v rámci fotbalu, se kterým spojili své jméno. Jsem hrdým Čechem, a proto rád podporuji české značky, navíc jsem si už před časem oblíbil rychlou a výkonnou řadu škodovek RS, takže se opravdu těším, až mi tohle auto převezou do Sevilly a já v něm poprvé vyrazím na trénink.
Mějte se krásně a užívejte léto!