official website

Europa League Winners

Aug 22, 2020
Europa League Winners

Hola amigos!
Tohle je neuvěřitelný pocit a ještě teď, o několik hodin později, když píšu tyhle řádky, je to jako být ve snu. Vyhráli jsme Evropskou ligu, jednu ze dvou nejlepších evropských soutěží, kterou si přeje vyhrát každý fotbalista - a mně se to povedlo! Snil jsem o tom od malička, a teď je to tady. Držím v ruce tenhle pohár a jsem neskutečně šťastný. Je to stoprocentně můj největší úspěch v kariéře.
Odchytal jsem sice v téhle sezoně v Evropské lize dva zápasy a i ve finále byl v brance Bono, ale toho triumfu si cením stejně. Měli jsme to tak nastavené a skvěle to fungovalo - já chytal v lize, kde jsem vychytal 14 čistých kont, Bono zase v Evropské lize. Jsem součástí týmu, který vyhrál Evropskou ligu, takže si toho vážím stejně. Na hřišti by ty pocity byly asi trochu intenzivnější, ale i tak vám musím říct, že jsem to na tribuně strašně moc prožíval. Je super být součástí týmu, který skončil v La Lize mezi nejlepšími čtyřmi a teď ještě vyhrál Evropskou ligu.
Po koronavirové pauze jsme ani jednou neprohráli, nejdřív 11 zápasů v lize, pak další čtyři v Evropské lize, takže jsme 15 zápasů bez porážky, jen pětkrát jsme remizovali. To ukazuje, že tým, který máme, je hladový po úspěchu, má ambice a ta práce, kterou jsme během pauzy všichni udělali, se nám teď zúročila.
Takže si asi dovedete představit, že jsme to náležitě oslavili. Už na hřišti to bylo něco nezapomenutelného. Jen je škoda, že u toho nemohli být fanoušci, to by to posunulo ještě na vyšší level. Ale užili jsme si to i tak, slavili jsme dlouho na stadionu, pak dál i na hotelu a je fakt, že toho nikdo moc nenaspal. Díky vám všem za zprávy a gratulace, ještě teď si je všechny procházím a jsem dojatý. Je super mít tolik skvělých fanoušků. Díky!