official website

Get started!

Aug 16, 2019
Get started!

Hola amigos!
A je to tady, konečně se my i fanoušci ve Španělsku dočkáme! Zítra odlétáme do Barcelony a v neděli večer nám na hřišti Espanyolu začne nová sezona. Hrozně se těším a jsem zvědavý, co nám všechno přinese. Novinek je tady ve Španělsku hodně, Barcelona získala z Valencie brankáře Neta, Valencie zase koupila útočníka Maxi Goméze ze Celty Vigo, který dával hodně gólů. Do Atletika Madrid přestoupil za neuvěřitelných 120 milionů eur teprve devatenáctiletý Joao Felix! Přišel Eden Hazard, mluví se o návratu Neymara, takže to bude na hřištích určitě hodně zajímavé.
Obecně se čeká, nejsilnější budou nejspíš zase Barcelona, Real a Atletiko, osobně mi z nich nejsilnější přijde Barcelona, ale záleží, jak rychle se ji uzdraví Messi. No a my, věřím, je budeme pořádně prohánět. Bude to těžké, ale také jsme se dobře posílili, takže možné je všechno.
Náš cíl bude podobný jako v minulé sezoně. Dostat se do Champions League, ať už se tam dostaneme jakoukoliv cestou. Co si budeme povídat, rozdíl mezi Ligou mistrů a Evropskou ligou je zkrátka obrovský. Pro hráče, fanoušky i klub. O konkrétním umístění se v Seville nemluví, ale všechno se bude hodnotit podle Ligy mistrů. Když se tam pro příští sezonu dostaneme, bude úspěšná. Čeká nás liga, španělský pohár a hlavně zápasy v Evropské lize, takže se určitě s námi nebudete nudit. Tak mi držte palce a buďte u toho se mnou!