official website

Hello Dallas

Jul 16, 2019
Hello Dallas
Hola amigos! Nebo teď už vlastně spíš Hi guys!
Sotva jsem dorazil do Sevilly, už jsem zase jinde. Nejen v jiné zemi, ale i na jiném kontinentu. Před pár hodinami jsme totiž přistáli v Dallasu, za sebou máme deset hodin v letadle, což nikdy není nic moc, ale přiznám se vám, že tentokrát jsem se do letadla fakt těšil, protože to je poprvé, co jsem ve Spojených státech, takže jsem zvědavý, co nás tady během americké tour čeká. Ale musím to vzít popořadě, abyste měli přehled.
V sobotu jsem se v Seville konečně připojil k týmu do přípravy, která mi kvůli reprezentačním zápasům začala trochu později. První dva dny jsem trénoval ještě jen s kluky, co začali taky později jako já, v pondělí jsme už byli všichni konečně kompletní. A řeknu vám, že je to po měsíci a půl fajn pocit. Těšil jsem se na kluky, navíc je tady spousta nových tváří, což vás také určitě hodně zajímá. Nebojte, vrátím se ke všem změnám v některém z dalších blogů, až nové kluky trochu poznám.
Včera večer jsme pak konečně nabrali směr Amerika, kde nás teď čeká týdenní příprava, dva zápasy a hlavně určitě hodně zážitků. Zítra tady v Dallasu odehrajeme první zápas proti místnímu FC Dallas, za který nastupuje i Zdenda Ondrášek, se kterým se znám z reprezentace. A pak přeletíme do Bostonu, kde si zahrajeme přátelák s Liverpoolem. A na to se opravdu hodně těším.
Jasně, proti Liverpoolu člověk nehraje každý den, ale pro mě to bude zážitek i z toho důvodu, že budeme hrát ve Fenway Parku, což je slavný stadion baseballistů Boston Red Sox. A já vždycky snil o tom, že vyrazím do Ameriky a zajdu si na nějaký typicky americký sport, ale na takovou dovolenou budu mít čas asi až po kariéře. A teď budu v Bostonu, kde se hrají všechny čtyři hlavní sporty, a i když ještě ani v jednom nezačala sezona, jsem rád, že aspoň uvidím, jak vypadá zázemí v prestižní baseballové MLB. Také je tady hodně českých hokejistů, tak jsem zvědavý, kdo z nich už je v Americe, a jestli se s někým z nich třeba nepotkám.
No, jak vidíte, čeká nás to tady za ten týden hodně. Pro mě je to nezvyklé i v tom, že jsem doteď byl zvyklý jezdit na letní přípravu maximálně po Evropě, takže jsem prostě na všechno zvědavý. Držte nám palce, těšte se na další příspěvky a fotky a já už si jdu teď na chvíli po té dlouhé cestě odpočinout.