official website

#HOMETEAMHERO

Jun 2, 2020
#HOMETEAMHERO

Hola amigos!
Tuhle věc na mojí tváři vám představovat asi nemusím, znáte ji sami moc dobře. Jak se vám s rouškou žije? Tady ve Španělsku je pořád povinná v obchodech i na veřejných místech, kde není možné dodržet dvoumetrové vzdálenosti mezi lidmi, a vypadá to, že s ní ještě chvíli budeme muset žít. Tak mě napadlo, že bychom toho mohli využít pro dobrou věc.
Adidas, který je jedním z mých partnerů, totiž připravil jednu fajn akci. Když si pořídíte tuhle roušku (balení tří kusů se v Česku prodává za 349 korun), adidas z vašich peněz věnuje 50 korun nadaci Save the Children’s Global Coronavirus Response Fund, která pomáhá zachraňovat životy prevencí nemoci Covid-19, a zaměřuje se hlavně na děti. Rouška je navíc příjemná, je vyrobena z látky z recyklovaných plastů a skvěle obepne tvář, takže se příjemně nosí.
Jo a kdybyste chtěli pomoct víc a ještě u toho pro sebe něco udělat, můžete se zapojit i do výzvy adidasu #HOMETEAMHERO. Stáhnete si aplikaci adidas Running nebo adidas Training a adidas za každou hodinu vaší aktivity věnuje jeden dolar COVID-19 Solidarity Response Fund Světové zdravotnické organizace. Cílem je do 7. června dosáhnout jednoho milionu hodin. Tak co, jdete do toho se mnou?