official website

Injury

Mar 3, 2020
Injury

Hola amigos!
Mám za sebou docela hektické období, během kterého se toho stalo tolik, že ani nevím, kde začít. To nejdůležitější, co vás asi nejvíc zajímá, je moje zranění, které mě už ve dvou zápasech vyřadilo ze hry. Před týdnem jsem v zápase s Getafe nějak špatně došlápl, píchlo mě v koleni a raději jsem se nechal vystřídat. Není to nic vážného, vyšetření dopadla dobře, ale byl potřeba klid a nechat koleno odpočinout. Tak jsem zmeškal odvetu s Kluží, která nás poslala do osmifinále Evropské ligy, i víkendovou výhru nad Osasunou. Mimochodem, co teď říkáte na tabulku? Jsme třetí, což je skvělá zpráva, ale je to tam hned za námi pořádně nahuštěné, čtyři týmy dělí jenom tři body!
Pro mě je teď nejdůležitější, abych se co nejrychleji vrátil. Pokud všechno půjde dobře, mohl bych se už zítra zapojit naplno do tréninku, a to by znamenalo, že bych mohl být připravený na víkendový zápas s Atlétikem Madrid. Tak mi držte palce, ať jde všechno dobře.
Chci se vrátit do branky, protože máme před sebou hodně zajímavý měsíc. Asi už víte, že jsme do osmifinále Evropské ligy dostali AS Řím, takže jednoho z nejzvučnějších soupeřů, co zbyli ve hře. Na tenhle souboj se hodně těším! Do toho náš ještě čeká derby s Betisem, a nakonec na konci března letíme s reprezentací na Floridu, kde hrajeme s Mexikem a Hondurasem, což budou taky zajímavé zápasy. A tohle všechno bych si nerad nechal ujít!