official website

Off to Tanzania

May 21, 2019
Off to Tanzania

Hola amigos,
zdravím vás z letiště v Seville! Liga sice skončila, ale nemyslete si, na dovolenou ještě zdaleka neletím. Mám před sebou osm nebo devět hodin v letadle, protože s týmem letíme do Tanzánie na východ Afriky, kde nás ve čtvrtek čeká přátelák s klubem Simba FC, vedoucím týmem tamní ligy.
Tenhle zápas je součástí La Liga World Tour, v jejímž rámci jezdí španělské kluby po světě a hrají přáteláky s místními kluby, aby propagovali španělskou ligu. Loni v létě takhle třeba některé kluby hrály v Americe, nás teď čeká Tanzánie a Afrika. I tohle fotbalový život přináší, s reprezentací jsem si už zahrál v Číně, takže je fajn, že si můžeme zahrát i na jiných kontinentech.
Je to dobré i z toho důvodu, že spoustu kluků z týmu včetně mě ještě čeká reprezentace, takže aspoň z toho nevypadneme a budeme dobře připravení. Ale přiznám se vám, že jsem na to zvědavý. Je to fakt rychlý výlet, za tři dny budeme zase na cestě zpátky, takže to bude trochu náročné. Dnes letíme, zítra trénujeme, ve čtvrtek večer hrajeme a v pátek letíme zpátky. Tak mi držte palce!