official website

Positive news

May 13, 2020
Positive news

Hola amigos!
Ještě to sice není oficiální, ale vypadá to, že by se La Liga mohla opět rozběhnout o něco dřív, než se čekalo, a to 12. června! Takhle se o tom teď ve Španělsku mluví a i náš trenér říká, že je to velmi pravděpodobné, takže už konečně vidíme nějaké světlo na konci tunelu.
A co je ještě zajímavější, první zápas bychom měli v pátek odehrát my s Betisem, takže by se liga rozjela zrovna naším derby. Samozřejmě se moc těším, že se ten kolotoč zase rozběhne, jen mě mrzí, že budeme hrát bez fanoušků. Po Betisu máme doma Barcelonu, takže dva největší zápasy, které by jinak byly beznadějně vyprodané… Ale nedá se nic dělat, myslím, že ve Španělsku už nikdo ani nepočítá s tím, že by se ještě v této sezoně fanoušci na stadiony vrátili.
Já osobně jako hráč strach ani nemám, vím, že se otázka bezpečnosti ve všech evropských soutěžích teď hodně rozebírá, ale já věřím tomu, co teď mám kolem sebe. Testuje se, máme přísná bezpečnostní opatření, doktory a tak dále, takže věřím, že to bude v pořádku.
Pokud to opravdu klapne a 12. června vyběhneme znovu na hřiště, znamená to, že teď máme před sebou měsíc přípravy. Beru to jako takovou přípravu před sezonou, tréninky zatím probíhají stejně, jak jsem vám popisoval minule a musím říct, že se fyzicky necítím špatně, třeba po letní dovolené mi to přišlo horší. Tělo díky tomu, že jsme všichni trénovali individuálně, není tak zlenivělé a líp vstřebává únavu. Tak mi držte palce, ať jde všechno dál takhle dobře!