official website

Testing Škoda Kodiaq RS

Dec 19, 2018
Testing Škoda Kodiaq RS

Hola amigos! Vánoce se blíží, ale tempo ještě nepolevuje, takže pro vás mám zase několik novinek. Chci, abyste měli přehled o všem, co se kolem mě děje, tak jdeme rovnou na to! Od pondělí už známe našeho soupeře pro jarní část Evropské ligy – los nám přisoudil Lazio Řím a já musím říct, že jsou naše pocity rozdělené tak půl napůl. Je to zvučný tým, na který se těším, navíc v Římě jsem nikdy nehrál, ale zase je to jeden z těch silnějších soupeřů, které jsme mohli dostat. V lize jsou v tabulce nahoře, daří se jim, Sevilla proti nim nemá moc dobrou bilanci a navíc tam v létě ze Sevilly přestoupil záložník Joaquín Correa, takže to bude o to víc pikantnější a zajímavější.
V neděli jsme také uzavřeli facebookovou dražbu mého reprezentačního dresu z říjnového zápasu proti Slovákům, kterou jsem udělal ve prospěch České olympijské nadace. Mám radost, protože dres nakonec Daniel Trávníček, jeho výherce, vydražil za krásných 10 tisíc korun. Jak jsem slíbil, já k tomu přidám navrch stejnou sumu, takže věřím, že tyhle peníze pomůžou, a hlavně ještě do Vánoc stihneme udělat s pomocí České olympijské nadace radost co nejvíc malým sportovcům!
A třetí novinka se týká zážitku, o kterém je i tohle video a o kterém jsem vám psal už v posledním příspěvku. Minulý týden v pátek jsem byl tady ve Španělsku otestovat novou Škodu Kodiaq RS, tedy tu nejostřejší a nejsilnější verzi českého SUV. Víte, že jsem si auta od Škody oblíbil a hlavně jsem se nadchnul pro silné RS modely, které jsem si už na podzim vyzkoušel v případě Octavie. Takže když mi Škodovka nabídla, abych přijel do Jerezu, který mám od Sevilly asi hodinku jízdy, neváhal jsem. Vyšlo to navíc akorát skvěle mezi dvěma vítěznými zápasy, ve kterých jsem navíc nedostal gól, takže jsem si to mohl v klidu užít. Jak vidíte z videa, příjemně mě Kodiaq RS překvapil. Byl jsem prý první člověk mimo novináře, kdo se v tom autě projel. Nejprve jsem absolvoval focení a natáčení, a pak jsem se byl asi hodinku projet podél pobřeží. No, nevadilo by mi dělat novináře, který testuje auta :-) Bavilo mě to, to auto je skvělé, hodně silné a rychlé, líbí se mi, že do takového auta dali motor s 240 koňmi, který se podle mě ke Kodiaqu hodí. Modrá nebo červená barva mi k tomu také vyloženě seděla, má to dobrý zvuk, takže si myslím, že to bude auto, které bude poutat pozornost. Navíc je prostorné, má spoustu praktických detailů jako deštník ve dveřích, takže je to i ideální auto pro rodinu. Bylo to prostě moc příjemné odpoledne a já bych za něj Škodě ještě jednou rád poděkoval. A jak se tohle SUV líbí vám?