official website

Vacation

Jun 11, 2019
Vacation

Hola amigos,
i když nyní by se hodilo začínat spíše s oslovením Ahoj všem. Ze Sevilly už jsem totiž pryč více jak 14 dnů a v průběhu reprezentačního srazu byla mou hlavní řečí konečně zase čeština. Přemýšlel jsem, jestli dát dohromady blog už po vítězném zápase proti Bulharsku, ale nechtěl jsem nic zakřiknout a chtěl se stoprocentně koncentrovat na poslední zápas této sezony proti Černé Hoře. Jak už asi všichni víte, podařilo se nám v tomto důležitém dvojzápase uhrát 6 bodů, a tak je pohled na tabulku zase o něco příjemnější. Navíc si myslím, že se nám obě utkání povedla i po herní stránce a všichni jsme si užívali parádní atmosféru kolem. Jak v Praze, tak včera v Olomouci nás přišlo podpořit hodně lidí, kteří nás neustále podporovali a hnali dopředu za dalším gólem. Osobně jsem si vlastně připadal podobně jako kdybych chytal za Sevillu. Ani jednoho soupeře jsme moc nepouštěli do brankových příležitostí, což je pro brankáře vždy složitější. Zničehonic totiž může přijít střela, která nás může stát celý zápas, a tak jsem snažil neustále udržet ve střehu, řídit obranu a vypomoct klukům alespoň s rozehrávkou nohama.
Po zápase jsem se okamžitě vydal za rodinou do Ostravy, kde strávím pár dnů a poté plánujeme rodinnou dovolenou v zahraničí. Sezóna byla letos opravdu dlouhá, a tak už se nemůžu dočkat, až konečně vypnu hlavu, zrelaxuju a celkově si odpočinu. Příprava na příští ročník španělské ligy mi totiž začíná nezvykle pozdě. V Seville se mám hlásit až v polovině července. Máme nového trenéra a letíme na předsezonní kemp do Spojených států, kde nás čeká několik přípravných zápasů. Nejvíc se těším na ten proti Liverpoolu, kterému jsem přál ve finále Ligy Mistrů a který pod trenérem Kloppem předvádí neskutečný fotbal.
Děkuju všem, kteří jste mi v této turbulentní sezoně drželi palce! Moc si toho vážím a na příští sezónu pro vás chystám i několik překvapení! Sledujte proto mé sociální sítě, ať se vše dozvíte včas.